Warning: fopen(/home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/storage/cache/cache.store.1786454163): failed to open stream: No such file or directory in /home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 28Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 30Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 32Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 36Warning: unlink(/home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/storage/cache/cache.catalog.language.1786454164): No such file or directory in /home/ss331082/eco-cosmetic.com.ua/www/system/library/cache/file.php on line 68Набір протигрибковий Medilamin для нігтів, 100 днів терапевтичного догляду PEDIBAEHR
MEDILAMIN 100-DAY TREATMENT – для здорового росту нігтів Практичний набір містить все необхідне для 100-денного курсу терапії та профілактики грибкових нігтів. Настойка для нігтів PEDIBAEHR Medilamin® з інноваційною ком...
Опис Набір протигрибковий Medilamin для нігтів, 100 днів терапевтичного догляду PEDIBAEHR
MEDILAMIN 100-DAY TREATMENT – для здорового росту нігтів Практичний набір містить все необхідне для 100-денного курсу терапії та профілактики грибкових нігтів.
Настойка для нігтів PEDIBAEHR Medilamin® з інноваційною комбінацією активних інгредієнтів піроктоноламіну та октенідину має антимікробну дію і дбайливо доглядає та захищає уражені грибком нігті. Комбінація діючих речовин швидко проникає у найдрібніші тріщини та захищає від розвитку грибка. Ніготь може вирости помітно здоровим. Високоякісна олія жожоба підвищує пружність та еластичність, покращує структуру нігтів для красивих, доглянутих нігтів на ногах. Вміст набору:
Настойка для нігтів Medilamin® 125 мл (арт. 11921)
ЕКО-пилочка для нігтів -20 штук
Спиртові тампони – 200 штук
Застосування:
Підпилювання: перед першим нанесенням якнайретельніше підпилюйте уражені ділянки нігтя за допомогою пилок для нігтів, що додаються. Потім повторити 1-2 рази на тиждень. Використовуйте кожен файл лише один раз.
Очищення: Очищайте уражений ніготь двічі на день, вранці та ввечері, одним із спиртових тампонів, що входять до комплекту, перед нанесенням настоянки для нігтів.
Нанесіть настоянку: рівномірно розпорошіть настойку для нігтів Medilamin® на уражений ніготь двічі на день, вранці та ввечері.
Настоянка для нігтів лише для зовнішнього використання.Не використовувати дітям віком до 3 років. Надзвичайно легкозаймистий аерозоль. Місткість під тиском: може вибухнути під час нагрівання. Тримайте подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Чи не палити. Не розпорошуйте на відкритий вогонь або інші джерела займання. Не проколюйте та не спалюйте навіть після використання. Бережіть від сонячних променів. Не піддавайте температурі вище 50 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці. Перед використанням прочитайте етикетку. Використовувати в приміщеннях, що добре провітрюються. Не розпорошуйте в очі. Викидайте у відро для переробки лише повністю порожні банки.
Основні характеристики Набір протигрибковий Medilamin для нігтів, 100 днів терапевтичного догляду PEDIBAEHR